Organizator:

Program i plan spotkań autorskich na Poznańskich Targach Książki

Podziel się

Zaplanuj swój pobyt na targach!

Zapraszamy do zapoznania się z programem i planem spotkań autorskich podczas Poznańskich Targów Książki 2020, które odbędą się w dniach 6-8 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp jest bezpłatny!

Wydarzenie odbędzie się w pawilonach numer 7 i 8. Bezpośrednie wejście od ulicy Śniadeckich (Wejście Zachodnie), na teren można też wejść od strony dworca Poznań Główny (brama nr 8 przy Holu Wschodnim). Jeżeli planujesz dojechać na wydarzenie samochodem - kup bilet online na parking tutaj.

Poznańskie Targi Książki to także bogata ekspozycja wystawców - w tym roku będzie ich blisko 150! Na targach znajdzie się również Giełda Winylowa, Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, Strefa Warsztatowa, wystawy ilustracji czy Strefa Naj Naj dla najmłodszych. 

Program Poznańskich Targów Książki podzielony jest na dwie części: Harmonogram spotkań autorskich (spis alfabetyczny) oraz Program wydarzeń według scen i sal konferencyjnych. Do tego warto zobaczyć Program Stref Warsztatowych i wydarzeń towarzyszących