Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Zobacz, co znajdziesz na Poznańskich Targach Książki 2020!

Na Poznańskich Targach Książki zapoznasz się z ofertą najróżniejszych wystawców – zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i niszowych, publikujących ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.

Poznańskie Targi Książki to liczne spotkania z autorami,  które odbędą się na kilku scenach. Oprócz ekspozycji z książkami uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Strefę Naj Naj z atrakcjami dla najmłodszych. Odbędą się w nich warsztaty – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Książki najlepiej czytać w akompaniamencie przyjemnych dźwięków. Dlatego zapraszamy fanów klasycznego brzmienia na giełdę winylową – stoisko z czarnymi krążkami co roku przyciąga rzeszę miłośników muzyki.

W ramach Poznańskich Targów Książki zobaczysz również wystawy z cyklu Mistrzowie Ilustracji – poświęcona najlepszym, polskim ilustratorom oraz Salon Ilustratorów - czyli prezentacja prac polskich autorów ilustracji i grafiki książkowej młodego pokolenia.

W ramach targów odbędzie się również konferencja Book Marketing adresowana do osób zawodowo zajmujących się książką i czytelnictwem. Już teraz kup bilet i weź udział w warsztatach i prelekcjach z udziałem m.in. jednej z najbardziej poczytnych, polskich pisarek Katarzyny Bondy czy Pawła Tkaczyka - autora książek o budowaniu marki, który współpracował m.in. z HBO, Sony czy Orange. 

Book Marketing to dwudniowe spotkanie z pisarzami, marketingowcami, sprzedawcami, naukowcami i designerami. Każdy z nich podzieli się wiedzą i odpowie na pytania na temat książek i czytelników w erze social mediów i big data. Zobacz pełny program konferencji. 

Poznańskie Targi Książki odbędą się w dniach 6-8 marca 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach numer 7 i 8. Uczestnicy PTK mogą wziąć udział także w Targach Edukacyjnych Poznań oraz Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny! Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja

A tak prezentuje się plakat Poznańskich Targów Książki 2020 autorstwa ilustratorki Anny Rudak.