Organizator:

Niedziela na Poznańskich Targach Książki – zapraszamy!

Podziel się

Rozpoczynamy ostatni dzień 21. edycji Poznańskich Targów Książki – to ostatnia okazja, aby spotkać się z autorami i uzupełnić domowe biblioteczki. Dzisiaj zapraszamy w godzinach 9:00-16:00 i przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy!

Od rana zapraszamy na targi wszystkie dzieci – na scenie I w pawilonie 8 odbywać się będą warsztaty ilustratorskie dla dzieci w wieku 7-14. Przez cały dzień działać będzie również Strefa Rodzinnego Czytania.

W dzisiejszym programie spotkania autorskie z m.in. Jakubem Ćwiekiem, Wojciechem Chmielarzem, Magdaleną Mikołajczyk, Ryszardem Ćwirlejem – sprawdź szczegółowy plan. Twórców będzie można spotkać również na stoiskach wydawnictw oraz w specjalnej strefie, gdzie będą rozdawać autografy.

Sprawdź programy:

spotkań autorskich na stoiskach wydawnictw

warsztatów dla dzieci

strefy podpisów

strefa BookTokerów

Popołudniu zapraszamy na scenę I w pawilonie 8, gdzie odbędą się panele dyskusyjne współorganizowane przez Festiwal GRANDA. Adrian Ksycki, Aleksandra Smigielska, Agnieszka Kulbat rozmawiać będą… nie tylko o bujdach oszustek i telepatów. Tematem drugiego spotkania będą „Zbrodnie (nie)dopowiedziane, sposób na thriller młodzieżowy?” – w dyskusji wezmą udział Małgorzata Starosta, Jagna Rolska, Kamila Bryksy, Agnieszka Trzeszkowska-Bereza.

Zachęcamy również do odwiedzania specjalnych stref towarzyszącym Targom Książki! W tym roku są to: Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, Giełda Winyli, Salon Ilustratorów oraz Strefa TikToka. Na terenie MTP dostępne będą także liczne punkty gastronomiczne.