Organizator:

Konkurs "Przysłowie z Książką"

Podziel się

Do Poznańskich Targów Książki pozostały już niecałe dwa miesiące, chcąc umilić Państwu ten czas zorganizowaliśmy na naszym Facebookowym profilu konkurs, w którym można wygrać wyjątkowy kalendarz na 2022 rok.

 

Historia Grupy MTP uchwycona w 12 pięknych kadrach przez mistrza czarnobiałej fotografii Szymona Brodziaka to kalendarz na rok 2022, wydany z okazji 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest zaproszeniem do spędzenia roku 2022 w otoczeniu fotografii, które w 12 miesiącach mieszczą blisko 100 lat doświadczeń. Każde ujęcie to inna historia Targów Poznańskich, którą Szymon Brodziak interpretuje na swój własny sposób. 

3 egzemplarze tego niesamowitego kalendarza trafią do 3 laureatów konkursu "Przysłowie z Książką". Zadaniem uczestników jest wypisanie w komentarzu pod "przypiętym" postem na Facebooku Poznańskich Targów Książki jak największej ilości unikatowych przysłów ze słowem "książka" w dowolnej odmianie.  Ważne jednak aby przysłowia się nie powtarzały. Powielane przysłowia ze wcześniejszych wpisów nie wliczają się do rywalizacji. 

Istotne:

  • Konkurs trwa od 18 do 25 stycznia 2022r. 
  • 1 uczestnik może dodać 1 komentarz
  • Informacja o zwycięstwie zostanie upubliczniona do 27 stycznia 2022r. również w komentarzu pod postem 

Sprawdź swoją znajomość przysłów i wygraj niesamowity kalendarz! Zapraszamy wszystkich do zabawy.

 

Regulamin konkursu