Organizator:

Zostań wystawcą Poznańskich Targów Książki 2021

22.05.2020 12:00:00

Podziel się

Zapraszamy do udziału wydawnictwa, pisarzy, a także najróżniejsze inicjatywy i przedsiębiorstwa związane z branżą książkową czy szeroko rozumianą kulturą.

Ruszyła rejestracja wystawców na przyszłoroczną edycję Poznańskich Targów Książki. Stwórz z nami jedne z największych targów książki w Polsce. Zobacz, dlaczego warto lub zarejestruj się z tego miejsca

XX edycja Poznańskich Targów Książki odbędzie w 2021 roku (nowa data już wkrótce) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 7 i 8. Równolegle odbędą się Targi Edukacyjne Poznań. 

Przez 3 dni do Poznania zjadą miłośnicy literatury i sztuki z całej Polski. W tym roku odbywające się równolegle Poznańskie Targi Książki i Targi Edukacyjne odwiedziło blisko 37 000 osób. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się z ekspozycją 140 wystawców – zarówno dużych i znanych wydawnictw, jak i niszowych publikujących dzieła mniej znanych autorów.

Poznańskie Targi Książki 2021 to po raz kolejny bogaty program atrakcji dla uczestników wydarzenia złożony z m.in. licznych spotkań z pisarzami, wystaw ilustracji, warsztatów dla dzieci i dorosłych czy konferencji i wykładów dla profesjonalistów – w tym Konferencja Book Marketing. Kolejna edycja to jeszcze więcej spotkań, rozszerzenie ekspozycji wystawienniczej oraz rozbudowa programu wydarzeń towarzyszących.

Wystawcy Poznańskich Targów Książki mają zapewnioną komfortową infrastrukturę wystawienniczą. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP - lider branży targowej w tej części Europy.

Zarejestruj się jako wystawca na Poznańskie Targi Książki 2021

Skontaktuj się z nami

Przeczytaj więcej na temat Poznańskich Targów Książki 2021