Organizator:

Wydawnictwo Cesar zaprasza na weekend z Poznańskimi Targami Książki

Podziel się

Sprawdź co czeka na ciebie podczas targów na stosiku Wydawnictwa Cesar!

 

Zapraszamy serdecznie na Poznańskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 8-10 marca 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydawnictwo Cesar przygotowało dla Was wyjątkowy materiał promocyjny, który dostarczy Wam informacji o naszych najnowszych publikacjach oraz atrakcjach na stoisku.

Co czeka na Was na stoisku Wydawnictwa Cesar?

  1. Premiery książek: Przygotowaliśmy dla Was kilka gorących premier. Będziecie mieli okazję poznać nasze najnowsze tytuły, w tym powieści, biografie, literaturę faktu oraz literaturę popularną. Nie przegapcie okazji, aby jako pierwsi zdobyć egzemplarze tych fascynujących książek!
  2. Spotkania z autorami: Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać się z autorami, którzy opowiedzą Wam o swoich twórczych procesach, inspiracjach i najnowszych projektach. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z pisarzami, zadać pytania i zdobyć autografy.
  3. Konkursy i nagrody: Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne konkursy związane z naszymi książkami. Do wygrania będą egzemplarze nowości wydawniczych oraz gadżety książkowe. Sprawdźcie nasze stoisko, aby wziąć udział i zdobyć fantastyczne nagrody!
  4. Promocje i rabaty: Na Poznańskich Targach Książki czekają na Was specjalne promocje i rabaty na nasze książki. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją biblioteczkę o interesujące tytuły.

Znajdź wydawnictwo na stoisku nr 48 w pawilonie 8 i dołącz do książkowej rodziny! Przedstawiciele wydawnictwa będą na Was czekać z otwartymi ramionami i mnóstwem literackich niespodzianek.

 

Lista wystawców:

Wystawcy 2024