Organizator:

Witamy Marcela Mossa w gronie gości Targów Książki

Podziel się

Jeden z najbardziej enigmatycznych polskich pisarzy na Targach Książki – Marcel Moss wśród tegorocznych gości wydarzenia!

Marcel Moss to pseudonim polskiego autora bestsellerowych powieści kryminalnych, thrillerów psychologicznych i książek sensacyjnych oraz twórca facebookowego profilu ZWIERZENIE.

Jego książki „Nie odpisuj” i „Nie patrz” podbiły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i internautów do dyskusji na ważne tematy społeczne – obecność w Internecie, wirtualne relacje, brak prywatności, hejt, stalking, przemoc, prześladowanie przez rówieśników.

Marcel Moss jest przekonany, że złe czyny, popełniane przez człowieka są skutkiem bolesnych doznań z przeszłości. W jego powieściach można odczuć mroczny klimat, towarzyszący wielowątkowym fabułą, w których nie brakuje też retrospekcji.

W 2019 roku Marcel Moss zadebiutował thrillerem „Nie odpisuj”, który jest pierwszą częścią tzw. „Trylogii hejterskiej”. Prowadzi bardzo popularny i powszechnie znany profil w mediach społecznościowych pod nazwą „Zwierzenie”.