Organizator:

Poznańskie Targi Książki zgodnie z planem

Podziel się

Oficjalny komunikat Poznańskich Targów Książki

Poznańskie Targi Książki oraz Targi Edukacyjne odbędą się zgodnie z planem

Informujemy, że Poznańskie Targi Książki oraz Targi Edukacyjne zaplanowane od 6 do 8 marca 2020 roku odbędą się zgodnie z planem, a prace przygotowawcze do organizacji wydarzenia przebiegają planowo. Wystawcy oraz firmy współpracujące przy wydarzeniu potwierdziły swoją obecność. Zgodnie z harmonogramem przebiega również sprzedaż biletów na wydarzenia towarzyszące jak Book Marketing.

Grupa MTP pochodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie, a w szczególności w krajach europejskich. Od początku lutego 2020 roku utrzymujemy ponadstandardowe procedury sanitarne na wszystkich targach i wydarzeniach przez nas organizowanych.

Tegoroczna edycja Poznańskich Targów Książki oraz Targów Edukacyjnych będzie wyjątkowa pod wieloma względami – blisko 150 wystawców, spotkania z ponad setką pisarzy, najróżniejsze strefy tematyczne, a do tego bogaty program konferencji, warsztatów i wydarzeń towarzyszących.
W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać ulubionych autorów i zdobyć podpis z dedykacją. Nowa formuła wydarzenia gwarantuje również spotkania z przedstawicielami najróżniejszych gatunków,  m.in.: z Filipa Springerem, Katarzyną Bondą czy Pawłem Tkaczykiem. Podczas Targów Edukacyjnych uczniowie szkół średnich będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół policealnych i wyższych.

Poznańskie Targi Książki otrzymały honorowy patronat Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego, a także Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.