Organizator:

Port Sołacz - idealne miejsce na nocleg i spotkania biznesowe

Podziel się

W sercu zabytkowego parku, na gości z całego świata, czekają wygodne apartamenty, ale także znakomita kuchnia, która będzie idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego na Poznańskich Targach Książki.

Wybierasz się na Targi do Poznania? Zanocuj w Porcie Sołacz, nowym najbardziej klimatycznym hotelu*** w Poznaniu!

 

Sprawdź naszą stronę: https://portsolacz.pl/

W najpiękniejszym parku Poznania, w ponad stuletnim, pieczołowicie zrewitalizowanym, zabytkowym budynku czeka na Ciebie wyjątkowe miejsce, w którym spróbujesz znakomitych potraw serwowanych w tutejszej restauracji i odpoczniesz w jednym z niezwykłych apartamentów hotelowych. Nasz obiekt mieści się w ścisłym sąsiedztwie centrum Poznania i jest znakomicie z nim skomunikowany, ale otaczająca go natura sprawi, że poczujesz się tutaj zrelaksowany i odprężony, zupełnie jak na sielskim obrazie Moneta.

Sprawdź nasze pokoje: https://portsolacz.pl/#pokoje

Port Sołacz oferuje 20 miejsc noclegowych w pokojach Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza sprawią, że goście poczują się w nich zrelaksowani i odprężeni. Każdy pokój ma osobną łazienkę, WiFi i telewizor z dostępem do programów radiowych i telewizyjnych. Pokoje są klimatyzowane, a z okien rozpościera się widok na zabytkowy park. Goście będą też mogli skorzystać ze śniadań serwowanych w hotelowej restauracji. Obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Nie tylko hotel, ale i restauracja!

Za kuchnię w restauracji odpowiada dwóch utalentowanych szefów kuchni - Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski, laureaci Kulinarnego Pucharu Polski 2019, najważniejszego w Polsce konkursu dla profesjonalnych kucharzy. Dania przygotowywane są zawsze ze świeżych, najwyższej klasy składników - to ich podstawowa zasada. Autorska kuchnia śródziemnomorska z elementami kuchni regionalnej, z pewnością zaspokoi gusta koneserów dobrego jedzenia. Dumą lokalu, nawiązującą do historycznych początków samego budynku będącego niegdyś winiarnią, jest także wine bar oferujący szeroką kartę z setkami win z całego świata.


 

We wnętrzu lokalu znajduje się aż 5 sal restauracyjnych, na ponad stu gości. W sezonie wiosenno-letnim można dodatkowo korzystać z restauracyjnego, dwupoziomowego tarasu. Port Sołacz sprawdzi się świetnie jako miejsce na śniadanie biznesowe, lunch lub kolację, czy też miejsce indywidualnego spotkania dla szerszego grona kontrahentów.

Odwiedź stronę: https://portsolacz.pl/
Aby zrobić rezerwację zadzwoń:+48 696 102 225
Lub napisz: hotel@portsolacz.pl