Organizator:

Możesz więcej, niż myślisz - spotkanie z autorkami książki

Podziel się

Zapraszamy na spotkanie z Martyną Brodą i Karoliną Stępień-Cach - autorkami książki “Możesz więcej niż myślisz” - na Poznańskich Targach Książki. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Jankowiak-Maik, czyli Babka od Histy.

 

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi. Podczas wydarzenia autorki książki podzielą się metodami wspomagającymi naukę oraz rozwój dzieci i młodzieży. 

Chcesz wiedzieć, co zrobić, by dziecko lepiej radziło sobie ze stresem związanym z egzaminami czy zawodami? Albo w jaki sposób nauczyć je łatwiej się koncentrować i odcinać od rozpraszających bodźców? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

„Możesz więcej, niż myślisz” - autorstwa Martyny Brody i Karoliny Stępień-Cach - to zbiór wizualizacji, technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych do codziennego treningu, które pomogą pobudzić mózg i dobrze się nastawić do działania. Zamieszczone w niej techniki zostały starannie wybrane, sprawdzone, a ich skuteczność potwierdzają młodzi ludzie, którzy już mieli okazję je wypróbować. Książka jest nowym tytułem na rynku - została wydana 17 stycznia 2024 r. przez Wydawnictwo Debit. 

Martyna Broda

Jest certyfikowaną trenerką biznesu oraz coachem. Specjalizuje się w tematach związanych z rozwojem kompetencji osobistych, współpracą, zarządzaniem i komunikacją. Jest również autorką popularnych książek z relaksacją dla dzieci.

Karolina Stępień-Cach

Jest psycholożką sportu, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i coachem. Od 7 lat prowadzi fundację IT2.0, której misją jest rozwój i wsparcie psychologiczne sportowców.

 

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Jankowiak-Maik - autorka bloga “Babka od histy”, a także historyczka i edukatorka. Na co dzień nauczycielka historii oraz wiedzy o społeczeństwie w Publicznej Szkole Podstawowej Cogito w Poznaniu.

Szczegóły spotkania - dokładną datę, godzinę oraz miejsce - podamy już wkrótce!