Organizator:

Magdalena Muszyńska-Chafitz na Poznańskich Targach Książki

Podziel się

#NowyJork na Poznańskich Tagach Książki

Tylko na Poznańskich Targach Książki - spotkanie autorskie z Magdaleną Muszyńską - Chafitz (USA) z okazji premiery książki „#NowyJork". 

Nowy Jork to dla wielu miasto-marzenie. By choć raz zobaczyć jego światła, poczuć magiczny miejski klimat. Jednak nie samą ekscytacją człowiek żyje - do takiej podróży warto się przygotować! Planując podróż za ocean - tę realną lub tylko tę wyobrażoną - dobrze jest skorzystać z przewodnika, który zna to miasto jak własną kieszeń. Taką przewodniczką po NYC jest Magdalena Muszyńska - Chafitz - Polska od lat mieszkająca w USA, która swoją wiedzą i miłością do Wielkiego Jabłka dzieli się na popularnym blogu littletownshoes.com oraz w książkach.

Na wyjątkowe spotkanie z autorką książki "Z Nowym Jorkiem na NY" oraz "#NowyJork" (premiera) zapraszamy w niedzielę 8 marca o godz. 13:30 w Salonie Autorskim w pawilonie 7. 

O autorce

Magdalena Muszyńska pochodzi z Białegostoku. Przez kilkanaście lat robiła karierę w warszawskiej korporacji finansowej. Ale gdy poznała swojego przyszłego męża, nowojorczyka, jej życie wywróciło się do góry nogami. W 2008 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku. Zainspirowana niezwykłą energią miasta i jego nieograniczonymi możliwościami, odkryła siebie na nowo. Uważa, że Nowy Jork należy do wszystkich i każdy jest nowojorczykiem, niezależnie od tego, skąd pochodzi. Postano-wiła, że fascynacją tym miastem i jego tajemnicami będzie dzielić się z innymi. Została więc licencjonowaną przewodniczką po NY (ze złotą gwiazdką). Wielokrotnie opowiadała o życiu w Wielkim Jabłku i USA za pośrednictwem mediów, t.j.. Dzień Dobry TVN, Radio Zet, radiowa Trójka, „Elle”, „Twój Styl”, Newsweek czy Onet.  Wystąpiła w programie Jestem z Polski (Travel Channel). Jest autorką bestsellerowego przewodnika “Z Nowym Jorkiem na NY”, który samodzielnie wydała i skutecznie wypromowała.

Mieszka na Brooklynie z mężem, dwoma kotami i psem. 

Jej najnowsza książka pt. "#NowyJork" to doskonały przewodnik dla podróżników nowej generacji, miłośników Instagrama i entuzjastów fotografii. Ta książka zabierze Cię w podróż do najpiękniejszej metropolii świata. Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Nowym Jorku – dowiesz się jak i gdzie zrobisz najlepsze zdjęcia, jeśli jedziesz po raz kolejny – odkryjesz  z autorką zarówno nowe oblicze popularnych atrakcji, jak i poznasz ukryte przed tłumem perełki  -  urokliwe kafejki, malownicze zaułki, zapierające dech w piersiach widoki, jeśli Twoje wizyta w Wielkim Jabłku pozostaje w sferze marzeń -z tą książką poczujesz się jakbyś tu był.

Zapraszamy w niedzielę 8 marca o godz. 13:30 w Salonie Autorskim w pawilonie 7

Pełna lista spotkań autorskich tutaj