Organizator:

Lato z Książką zawita w Poznaniu

Podziel się

Wydarzenie przyciągające miłośników literatury z całej Polski, w tym roku zagości również w barwnej stolicy Wielkopolski! W dniach 15-16 lipca w Parku Sołacz w Poznaniu odbędzie się dwunasta edycja niezwykłego festiwalu czytelniczego - Lato z Książką!

 

Co czeka na Was podczas festiwalu?

Spotkania z 13 autorami, którzy zaprezentują swoje najnowsze i najbardziej popularne książki, a także chętnie podpiszą egzemplarze dla czytelników. Wśród zaproszonych gości znajdą się: Agnieszka Lis, Agnieszka Miela, Andrzej Dunajski, Bartosz Węglarczyk, Grzegorz Musiał, Jacek Pałkiewicz, Jakub Ćwiek, Malwina Kozłowska, Michał Wiśniewski, Piotr Gąsowski, Piotr Gociek, Piotr Witwicki, Sylwia Trojanowska, Waldemar Łazuga. To wyjątkowa okazja, by porozmawiać z ulubionymi autorami, odkryć kulisy ich twórczości oraz zdobyć unikalny autograf.

Ale to nie wszystko!

Podczas festiwalu nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W programie przewidziane są warsztaty literacko-plastyczne, które rozwiną ich kreatywność i wyobraźnię w niezwykłym stylu. A jeśli macie ochotę poszerzyć swoją biblioteczkę, nie może Was zabraknąć na kiermaszu książek, gdzie będzie możliwość zakupu nowości i bestsellerów wydawnictwa Zysk i S-ka.

Lato z Książką to nie tylko spotkanie z pisarzami i okazja do zdobycia wymarzonej książki. To także wyjątkowy czas spędzony na świeżym powietrzu, w pięknej atmosferze Parku Sołacz, w otoczeniu zieleni i literatury. To prawdziwy raj dla wszystkich miłośników czytania!

Zapraszamy Was serdecznie na festiwal Lato z Książką do Parku Sołacz w Poznaniu! Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które zapewni Wam wiele inspiracji, emocji i niezapomnianych spotkań z literackimi mistrzami.

Jako Poznańskie Targi Książki mamy przyjemność być patronem poznańskiej edycji Lata z Książką. 
Więcej szczegółowych informacji o festiwalu znajdziecie na stronie www.latozksiazka.pl oraz na profilu Facebook

Przygotujcie się na magiczne chwile z literaturą i dołączcie do naszego czytelniczego święta!

 

Szczegółowy program wydarzenia:

 

 

 

Organizatorzy wydarzenia: