Organizator:

Książki Magazyn Literacki, Biblioteka Analiz i Rynek-ksiazki.pl z patronatem medialnym

Podziel się

Poznajcie nowego partnera medialnego Poznańskich Targów Książki

Książki Magazyn Literacki, Biblioteka Analiz i Rynek-ksiazki.pl z patronatem medialnym nad Poznańskimi Targami Książki 2020.

Podczas targów odbędzie się debata Jak robią to mali? Działania nie tylko marketingowe mniejszych wydawnictw - jak jest, jak może być? Jednym z panelistów będzie Piotr Dobrołęcki z magazynu Książki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w niedzielę 8 marca o godzinie 12:00 do sali B na antresoli pawilonu 7. 

Biblioteka Analiz jest firmą wydawniczą specjalizującą się w badaniach rynku wydawniczo-księgarskiego. W jej ofercie znajdują się branżowe czasopisma o rynku książki oraz jeden periodyk literacki:

  • dwutygodnik “Biblioteka Analiz” – adresowany do kadry kierowniczej branży wydawniczej,
  • miesięcznik “Magazyn Literacki KSIĄŻKI” – kierowany do księgarzy, bibliotek i częściowo na rynek otwarty,
  • kwartalnik “Wyspa” – stawia sobie za cel przedstawianie najciekawszych zjawisk w polskiej literaturze współczesnej.

Biblioteka Analiz świadczy również usługi doradztwa inwestycyjnego, dysponuje najobszerniejszą bazą informacji o polskim rynku wydawniczo-księgarskim, w tym kilkuset sprawozdaniami finansowymi wiodących podmiotów z tej branży.

Firma jest właścicielem Portalu Rynek-Książki.pl – pierwszego polskiego płatnego serwisu informacji o najważniejszych podmiotach z branży wydawniczo-księgarskiej. W chwili obecnej serwis oferuje ponad 37 tys. artykułów tematycznych publikowanych na łamach pism „Biblioteka Analiz” czy “Magazyn Literacki KSIĄŻKI”

Więcej na stronie https://rynek-ksiazki.pl/