Organizator:

Katarzyna Bonda zaprasza na Book Marketing i Poznańskie Targi Książki

Podziel się

Królowa polskiego kryminału zaprasza na konferencje Book Marketing, która odbędzie się w ramach Poznańskich Targów Książki. Wydarzenie już 6 i 7 marca!

Konferencja Book Marketing odbędzie się w ramach Poznańskich Targów Książki 2020. Pierwsza edycja wypełniona jest specjalistami z branży marketingowej oraz wydawniczej. Na Book Marketingu wystąpi m.in. Katarzyna Bonda - zobacz jej wideo zapowiedź!

Konferencja rozpocznie się w piątek 6 marca o godzinie 11:00 i potrwa do soboty 7 marca do godziny 16:30. W ramach Book Marketingu odbędą się prelekcje, spotkania i warsztaty. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli do dyspozycji Marketingowe SOS. 

Na prelekcje zapraszamy do sali GH, z kolei na warsztaty do sali CD na piętrze pawilonu numer 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Liczba miejsc jest ograniczona! Warto kupić wejściówkę wcześniej. Bilety dostępne są tutaj. Bilet PREMIUM upoważnia do skorzystania z darmowego parkingu oraz obiadu w restauracji Garden City na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Podczas Book Marketingu odbędzie się spotkanie z pisarką Katarzyną Bondą, której wystąpienie nosi tytuł "Od pomysłu do zysku - proces wydawniczy, promocja i sprzedaż książki z punktu widzenia". Pełny program wydarzenia znajdziesz tutaj.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ KATARZYNY BONDY NA BOOK MARKETING 2020