Organizator:

Czwarta Strona Kryminału na Poznańskich Targach Książki

Podziel się

Spotkanie z Hanną Greń, Przemysławem Żarskim, Robertem Małeckim i Ryszardem Ćwirlejem na Poznańskich Targach Książki!

Już 7 marca 2020 roku podczas Poznańskich Targów Książki pojawi się szansa na spotkanie oraz dyskusje z autorami powieści kryminalnych w ramach Czwartej Strony Kryminału - Hanną Greń, Przemysławem Żarskim, Robertem Małeckim i Ryszardem Ćwirlejem. 

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 7 marca o godzinie 12:00 na stoisku Wydawnictwa Poznańskiego w pawilonie 8. Pierwszą godzinę Robert Małecki oraz Przemysław Żarski poświęcą na podpisywanie autorskich książek.

Następnie  na Scenie Grany (paw. 8) o godzinie 13:00 pojawi się okazja do podjęcia książkowych dyskusji podczas panelu z udziałem Hanny Greń, Roberta Małeckiego, Ryszarda Ćwirleja oraz Przemysława Żarskiego.

Od godziny 14:00 do 15:00 Hanna Greń i Ryszard Ćwirlej poświęcą czas swoim czytelnikom przy podpisywaniu książek na stoisku Czwartej Strony Kryminału.

Kryminały to najchętniej czytany gatunek, towarzyszą im pełne akcji emocje, których prawdopodobnie czytelnik nie chciałaby w rzeczywistości doświadczyć. Niespodziewane zwroty akcji, manipulacje i snucie intryg, stają się prawdziwym zastrzykiem adrenaliny.

Wydarzenie podczas Poznańskich Targów Książki jest okazją do dyskusji oraz zakupów, a także do spotkań z autorami. To również odpowiedni moment na uzyskanie autografów pisarzy.