Organizator:

Bilety na Poznańskie Targi Książki

Podziel się

Odkryj świat literatury na Poznańskich Targach Książki 2024

W tym roku Poznańskie Targi Książki przechodzą delikatną metamorfozę, wprowadzając system biletowy, który z pewnością podniesie jakość tego już i tak wyjątkowego wydarzenia. Pragniemy podkreślić, że dotychczasowe edycje były darmowe, jednak teraz, z myślą o jeszcze lepszym doświadczeniu dla naszych gości, wprowadzamy niewielkie opłaty.

 

Zalety systemu biletowego – korzystaj z pełni wydarzenia!

Nie martwcie się, ta zmiana przynosi za sobą liczne korzyści. Dzięki systemowi biletowemu, możemy zaoferować jeszcze więcej atrakcji, spotkań z autorami i niezapomnianych chwil spędzonych w otoczeniu literackiej magii. Dlatego mamy nadzieję, że zrozumiecie, jak ważne jest dla nas stworzenie wydarzenia na najwyższym poziomie.

 

Darmowe wejścia dla wyjątkowych grup!

Niech jednak ta nowość nie przysłoni korzyści, jakie proponujemy. Mamy przyjemność ogłosić, że wstęp na Targi pozostanie darmowy dla dzieci i młodzieży do 19 roku życia, bibliotekarzy oraz nauczycieli. Chcemy, aby ci, którzy kształtują literacką przyszłość, mieli dostęp do tego inspirującego świata bez żadnych barier.

 

Różnorodność biletów, jednakowe pasje!

Jeśli zależy Wam na pełnym zanurzeniu się w literaturę, mamy dla Was bilety jedno- i trzydniowe. Bilet jednodniowy to jedynie 15 zł, a dla osób korzystających z ulgi – 10 zł. Natomiast bilet trzydniowy, pozwalający na pełne korzystanie z wydarzenia, kosztuje jedynie 30 zł. To niewielka cena za możliwość spotkania z autorami, odkrycia nowych wydawnictw i czerpania z atmosfery jednego z najważniejszych wydarzeń literackich w Polsce!

Zapraszamy do wspólnego odkrywania literackich tajemnic na Poznańskich Targach Książki 2024. Bilety są już dostępne – dołączcie do naszej literackiej przygody!

INFORMACJE O BILETACH KUP BILET