Organizator:

Bezpłatne warsztaty pisarskie na Poznańskich Targach Książki 2020

Podziel się

Poznańskie Targi Książki to również warsztaty pisarskie. Zobacz, co przygotowaliśmy tym razem.

Poznańskie Targi Książki jak co roku obfitują w warsztaty otwarte dla każdego uczestnika wydarzenia. W tym roku zapraszamy na bezpłatne warsztaty pisarskie - "Knujemy i spiskujemy, czyli wymyślamy kryminał" z pisarzem Piotrem Bojarskim.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Poznańskich Targów Książki w sobotę 7 marca w godzinach 11:00-12:30 w sali CD na antresoli pawilonu 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bezpośrednie wejście do pawilonu zlokalizowane jest od Wejścia Zachodniego od ulicy Śniadeckich. 

Patronat nad warsztatami objęło Wydawnictwo Poznańskie. Organizatorem jest szkoła Maszyna do Pisania, Literacka oraz Poznańskie Targi Książki. 

Program warsztatów pisarskich

Autor m.in.  „Ściemy”, „Biegacza” czy “Cwaniaków” popracuje z uczestnikami warsztatu nad kryminalną wyobraźnią i pomoże naszkicować początki zbrodniczych fabuł. Jak sam mówi: "W luźnej atmosferze, bez zadęcia, porozmawiamy o tym, co nas kręci – i jak przekuć to w nasz jedyny, unikatowy pomysł na powieść. Jeśli myślisz o napisaniu kryminału, masz otwartą głowę, a także dużo humoru i dystansu, zapraszamy!".

Zapisy

Udział w warsztatach "Knujemy i spiskujemy, czyli wymyślamy kryminał" jest bezpłatny

Decyduje kolejność zgłoszeń na adres: maszyna@maszynadopisania.pl

W temacie wiadomości należy wpisać “Knujemy i spiskujemy, czyli wymyślamy kryminał”. Uwaga! Szkoła Maszyna do Pisania będzie robić zdjęcia na fanpage na Facebooku i stronę WWW, więc wymagane będzie podpisanie zgody na wykorzystanie wizerunku. Na warsztaty prosimy zabrać kartki, zeszyt, notes i coś do pisania.

Napisaliście książkę i co dalej? Konferencja Book Marketing!

A jeżeli Wasz pomysł przerodził się w książkę, to warto zadbać o przygotowanie do wydania i promocję. Know-how zdobędziesz podczas konferencji Book Marketing, która odbywa się w tym samym czasie w salach obok. O procesie wydawania książki i promocji opowie m.in. Katarzyna Bonda. Przeczytaj więcej o wydarzeniu i kup bilet, póki jeszcze mamy miejsce! 

KONFERENCJA BOOK MARKETING 2020