Organizator:

Anders Sparring i Per Gustavsson – twórcy książek dla dzieci ze Szwecji na targach

Podziel się

Przedstawiamy duet szwedzkich autorów, którzy będą gośćmi tegorocznych targów! Do Poznania przyjadą pisarz Anders Sparring i i ilustrator Per Gustavsson – twórcy serii książek o perypetiach szalonej rodziny Obrabków.

Anders Sparring i Per Gustavsson są twórcami poczytnej serii książek dla dzieci, która opowiada o perypetiach szalonej familii – rodziny Obrabków. Do tej pory, za sprawą Wydawnictwa Zakamarki, opublikowano 3 tomy: „Rodzina Obrabków i urodzinowy skok”, „Rodzina Obrabków i złoty diament”, „Rodzina Obrabków i psia sprawa”. Premiera czwartej części – „Rodzina Obrabków i sekret Icjanta” – odbędzie się 14 marca!

Anders Sparring – szwedzki aktor, scenarzysta i pisarz. Tworzy zarówno książki dla dzieci, jak i scenariusze filmowe oraz telewizyjne. Kiedy pracuje, lubi być w domu z rodziną i w wolnych chwilach bawić się z psem albo gotować. Jego specjalnością jest pizza.

Per Gustavsson – ilustrator pochodzący ze Szwecji. Zilustrował już ponad 20 własnych książek obrazkowych i ponad 100 tekstów innych autorów. Kocha muzykę i kiedy pracuje, zawsze czegoś słucha.