Organizator:

Targi Książki dzień drugi – sprawdź plan

Podziel się

Witamy drugiego dnia Poznańskich Targów Książki! Zapraszamy na spotkania z kolejnymi autorami i autorkami, do odwiedzania stoisk wydawnictw oraz stref specjalnych, których w tym roku nie brakuje. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Od samego rana, czyli od godziny 10:00, odbywać się będą pierwsze spotkania autorskie na 4 scenachsprawdź szczegółowy program wydarzeń. Dziś gościć będziemy twórców kryminałów, po które najczęściej sięgają czytelnicy: Katarzyna Bonda, Max Czornyj, Joanna Jodełka, ale także przedstawicieli literatury zagranicznej – Carla Montero oraz Antonio Iturbe. W programie również spotkania z m.in. Łukaszem Orbitowskim, Adamem Wajrakiem, Bogdanem Rymanowskim, Weroniką Marczak czy Markiem Michalakiem.

Sprawdź programy:

spotkań autorskich na stoiskach wydawnictw

warsztatów dla dzieci

spotkania w salach konferencyjnych

- strefy podpisów

- strefa BookTokerów

- strefa tłumaczy

Zapraszamy również na panel dyskusyjny „Nasze drogie książki” z udziałem Izy Sadowskiej (lubimyczytac.pl), Mikołaja Małaczyńskiego (prezes Legimi), Piotra Dobrołęckiego (red. nacz. „Magazynu Literackiego Książki”) i Waldemara Lipki (prezes spółki Kompap).

Poznańskie Targi Książki to nie tylko spotkania autorskie. Dla zwiedzających przygotowaliśmy także Strefę Rodzinnego Czytania, Strefę Scrabble, Giełdę Winyli czy Strefa Komiksu. Nowością tego roku jest Sterefa TikToka, gdzie będziemy gościć członków popularnej wśród młodzież grupy TikTok BookClub. Zapraszamy również do stref autografów, gdzie twórcy będą podpisywać książki.

W sobotę zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie w godzinach 9:00-18:00 do pawilonów 7, 8 oraz 5A. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy liczne strefy gastronomiczne.