Organizator:

Twórcy wydawnictwa Nowa Baśń dołączają do programu targów

Podziel się

Nowa Baśń powstała, by wydawać książki, które zredefiniują dobrą rozrywkę i stworzą nową jakość wyobraźni. Przedstawiamy autorki i autora wydawnictwa, których spotkacie na Targi Książki!

Magdalena Zarębska – autorka książek „Ciotka” i „Będziesz serca biciem”. W 2008 roku opowiadaniem „Czterdzieści razy Wrocław” wygrała konkurs Stowarzyszenia Pisarzy Polskich we Wrocławiu. „Kaktus na parapecie” w 2012 roku była nominowana do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego, a „Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem po Nikiszowcu wędrował” została ogłoszona książką roku 2013.

Agnieszka Kulbat – piotrkowianka, pisarka i pasjonatka sportu, która mimo ukończenia Politechniki Warszawskiej postanowiła tworzyć powieści w gatunkach takich jak fantasy oraz romans. W 2021 roku zadebiutowała na rynku wydawniczym książką z gatunku YA fantasy pt. „Mojra. Przeklęte dzieci Inayari” – pierwszą częścią serii.

Łukasz Radecki – poeta, muzyk, redaktor i nauczyciel. Autor powieści paragrafowej „Świrownia”, serii fantastycznej „Plemiona” oraz książki „Adam Mickiewicz. Bryk bardzo niekonwencjonalny”. Pisarz związany z literaturą grozy i science-fiction. Mistrz literackiej makabry oraz mrocznych tonów. Został kilkukrotnie nominowany i nagradzany za swoją twórczość.