Organizator: Grupa MTP

Spotkania autorskie 2020

Podziel się

Zobacz kompletny harmonogram spotkań autorskich, które odbyły się w ramach Poznańskich Targów Książki 2020

Poznańskie Targi Książki 2020 to oprócz bogatej ekspozycji wystawców, spotkania z pisarzami. Zobacz program spotkań autorskich. 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku tutaj - bądź zawsze na bieżąco z informacjami. 

Plan spotkań autorskich na Poznańskich Targach Książki 2020

Spotkania z pisarzami odbyły się na Scenie Grandy w pawilonie 8, w Salonie Autorskim w pawilonie 7, na scenie w Alei Lipowej, w salach konferencyjnych na antresoli pawilonu 7 oraz na stoiskach wystawców (mapa z numerami stoisk dostępna tutaj).

Harmonogram według scen i sal konferencyjnych znajduje się tutaj. Z kolei plan warsztatów i wydarzeń towarzyszących tutaj

Zobacz harmonogram spotkań autorskich w formacie PDF

Alfabetyczny harmonogram spotkań autorskich
PIĄTEK, 6 MARCA
Autor Organizator Miejsce Godzina
Arnold Thomas  Wydawnictwo Vectra Pawilon 8, st. 21 10:00-18:00
Bartosik Joanna Wytwórnia Pawilon 8. st. 47 15:00
Bielawski Jakub Wydawnictwo Vesper Pawilon 8, st. 46 12:00-18:00
Czarkowska Iwona Publicat Pawilon 8, st. 5 14:00
Gościański Henryk Oficyna Wydawnicza G&P Pawilon 8, st. 8 11:00-14:00
Gibaszewski Krzysztof GISA 2 Pawilon 7, st. 73 10:00-18:00
Grabiańska Joanna Wydawnictwo Miejskie Posnania pawilon 7, Salon Autorski (parter) 15:00-16:00
Jagiełło Joanna Nasza Księgarnia Pawilon 7, st. 35 11:00-12:00
Jagiełło Joanna Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 15:00-16:00
Jagiełło Joanna Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Janiszewski Boguś Publicat Pawilon 8, st. 5 13:00
Józefczyk Marta Wydawnictwo BIS Pawilon 7, sala F 12:00-13:00
Kalisz Stanisław Bernardinum Pawilon 7, st. 11 10:00-14:00
Kiereś Emilia Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, st. 7 13:00-14:00
Kiereś Emilia Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, sala F 12:00-13:00
Kochański Krzysztof  Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 14:00-15:00
Kochański Krzysztof  Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Kosmowska Barbara Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 14:00-15:00
Kosmowska Barbara Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Kur Małgorzata Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Kur Małgorzata Publicat Pawilon 8, st. 5 14:00
Lorek Maria Fundacja Elementarz Pawilon 7, st. 74 16:00-17:00
Lorek Maria Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery Pawilon 7, sala A 14:15-15:00
Ludwa Agata Fundacja Elementarz Pawilon 7, st. 74 16:00-17:00
Maciejewski Gabriel Klinika Języka Pawilon 7, st. 6 10:00 - 18:00
Marcolla Jolanta Wydawnictwo Jedyne Takie Pawilon 7, st. 44 10:00-18:00
Martynkien Ewa Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 14:00-15:00
Martynkien Ewa Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Matera Ewa Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 15:00-16:00
Matyszczak Marta   pawilon 8, Scena Grandy 16:00-17:00
Matyszczak Marta Publicat Pawilon 8, st. 5 15:00
Nowaczyk Maria Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery Pawilon 7, sala A 15:15-16:00
Orlińska Zuzanna Nasza Księgarnia Pawilon 7, st. 35 11:00-12:00
Orlińska Zuzanna Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 12:00-13:00
Orlińska Zuzanna Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Podbylska Magdalena Wydawnictwo BIS Pawilon 7, sala F 10:30-11:30
Prętnicki Karol Oficyna Wydawnicza G&P Pawilon 8, st. 8 11:00-14:00
Ryrych Katarzyna Nasza Księgarnia Pawilon 7, st. 35 11:00-12:00
Ryrych Katarzyna Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 11:00-12:00
Ryrych Katarzyna Wydawnictwo EZOP Pawilon 7, st. 50 15:00-16:00
Ryrych Katarzyna Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Ryrych Katarzynę Wydawnictwo Adamada Pawilon 7, st. 45 12:00
Skiba Paweł Bernardinum Pawilon 7, st. 11 15:00-18:00
Skorwider Max Publicat Pawilon 8, st. 5 13:00
Szczygielski Marcin IBBY pawilon 8, Scena Grandy 12:30-13:30
Wollman Lidia Fundacja Elementarz Pawilon 7, st. 74 16:00-17:00
Wollman Lidia Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery Pawilon 7, sala A 14:15-15:00
Zielińska Katarzyna Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom Pawilon 7, sala A 13:00-14:00
Zielińska Katarzyna Publicat Pawilon 8, st. 5 14:00
SOBOTA, 7 MARCA
Autor Organizator Miejsce Godzina
Arnold Thomas Wydawnictwo Vectra Pawilon 8, st. 21 15:00-18:00
Arnold Thomas  Wydawnictwo Vectra Pawilon 8, st. 21 10:00-13:00
Bauer Ewa Wydawnictwo Replika Pawilon 7, st. 36 13:00-14:00
Bianek Klaudia Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 15:00-16:00
Bielawski Jakub Wydawnictwo Vesper Pawilon 8, st. 46 12:00-15:00
Bianek Klaudia Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 14:00-15:00
Bojarski Piotr Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, st. 34 13:00-14:00
Boratczuk Artur JANKA Pawilon 8, st nr 39,40 13:30-14:30
Budzisz Stasia Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 16:00-17:00
Budzisz Stasia Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala F 15:00-16:00
Cornelius Jan (Skype) Wydawnictwo Amaltea Pawilon 7, sala E 16:15-17:45
Cichowska Gabriela Kinderkulka Pawilon 7, st. 57 11:00-18:00
Ćwiek Jakub Wydawnictwo Marginesy Pawilon 8, st. 17 15:00
Ćwiek Jakub   pawilon 8, Scena Grandy 14:00-15:00
Ćwirlej Ryszard Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 14:00-15:00
Ćwirlej Ryszard Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 13:00-14:00
Dziubak Emilia Wydawnictwo EZOP Pawilon 7, st. 50 12:00-13:00
Fiedler Arkady Radosław Bernardinum Pawilon 7, st. 11 15:00-17:00
Formella Ewa Wydawnictwo Replika Pawilon 7, st. 36 12:00-13:00
Geppert Olga HELION Pawilon 7, st. 18 13:00
Gibaszewski Krzysztof Pawilon 7, st. 73 10:00-18:00
Gierak-Onoszko Joanna Fundacja Instytut Reportażu Pawilon 8, st. 10 13:00
Gierak-Onoszko Joanna Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala F 12:00-13:00
Gitkiewicz Olga Fundacja Instytut Reportażu Pawilon 8, st. 10 17:00
Gitkiewicz Olga Fundacja Instytut Reportażu pawilon 8, Scena Grandy 16:00-17:00
Gościański Henryk Oficyna Wydawnicza G&P Pawilon 8, st. 8 11:00-14:00
Grabowska Ałbena Wydawnictwo Marginesy Pawilon 8, st. 17 11:45
Grabowska Ałbena Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, st. 7 15:00-16:00
Grabowska Ałbena Wydawnictwo Miejskie Posnania pawilon 8, Scena Grandy 12:00-13:00
Greń Hanna Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 14:00-15:00
Greń Hanna Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 13:00-14:00
Grubich Bartłomiej Wydawnictwo Vesper Pawilon 8, st. 46 10:00-11:30
Haner K.N. HELION Pawilon 7, st. 18 13:00-15:00
Jadowska Aneta SQN Pawilon 7, sala A 12:15-13:15
Jadowska Aneta   pawilon 8, Scena Grandy 14:00-15:00
Jeziorowski Tadeusz KARABELA Pawilon 7, st. 15 12:00-14:00
Kiereś Emilia Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, st. 7 12:00-13:00
Komorowski Daniel Wydawnictwo Replika Pawilon 7, st. 36 15:00-16:00
Kopeć Zbigniew Dom Wydawniczy Księży Młyn Pawilon 7, st. 13 14:00-15:00
Kopeć Zbigniew Księży Młyn pawilon 7, Salon Autorski (parter) 13:00-14:00
Kopiec Grzegorz JANKA Pawilon 8, st. 39,40 14:30-15:30
Krauze Monika MULTICO Oficyna Wydawnicza Pawilon 8, st. 18 11:00-13:00
Krauze Monika czytam.pl Pawilon 7, st. 9 13:15-14:15
Kruszewicz Andrzej MULTICO Oficyna Wydawnicza Pawilon 8, st. 18 13:00-15:00
Kubel Juliusz Wydawnictwo MEDIA RODZINA Pawilon 7, st. 1 11:00-12:00
Kulik Dariusz SQN pawilon 7, Salon Autorski (parter) 16:00-17:00
Lingas-Łoniewska Agnieszka Burda Media Polska Pawilon 8, st. 44 13:30-15:00
Lis Agnieszka Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 13:00-14:00
Lis Agnieszka Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 14:00-15:00
Lussa Nina Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 13:30-14:30
Łukomski Grzegorz Wydawnictwo  LTW Pawilon 7, st nr.16 13:00-14:30
Maciejewski Gabriel Klinika Języka Pawilon 7, st. 6 10:00 - 18:00
Majewska-Brown Nina Burda Media Polska Pawilon 8, st. 44 12:00-13:00
Małecki Robert Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 12:00-13:00
Małecki Robert Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 13:00-14:00
Marcolla Jolanta Wydawnictwo Jedyne Takie Pawilon 7, st. 44 10:00-18:00
Mechło Paulina HELION Pawilon 7, st. 18 12:00-13:00
Mortka Marcin czytam.pl Pawilon 7, st. 9 15:30-16:30
Moss Marcel Wydawnictwo FILIA Pawilon 7, st. 26 16:00
Moss Marcel   pawilon 8, Scena Grandy 15:00-16:00
Nowak Artur Wydawnictwo AGORA Pawilon 8, st. 42 15:00
Nowak Artur Wydawnictwo AGORA Pawilon 7, sala F 14:00-15:00
Obirek Stanisław Wydawnictwo AGORA Pawilon 8, st. 42 15:00
Obirek Stanisław Wydawnictwo AGORA Pawilon 7, sala F 14:00-15:00
Pindral Marek Bernardinum Pawilon 7, st. 11 11:00-14:00
Poliakov Oleh (Skype) Wydawnictwo ANAGRAM Pawilon 7, Salon Autorski 14:00-15:00
Piersa Krzysztof Wydawnictwo Jaguar Pawilon 8, st. 11 12:00-18:00
Prętnicki Karol Oficyna Wydawnicza G&P Pawilobn 8, st. 8 11:00-14:00
Przybyłek Agata Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 15:00-16:00
Przybyłek Agata Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 14:00-15:00
Radomska Marta Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 13:00-14:00
Rausch Maja Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, st. 34 11:00-12:30
Reich Aldona Wydawnictwo Vectra Pawilon 8, st. 21 13:00-15:00
Romaniuk Agata Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 16:00-17:00
Romaniuk Agata Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala F 15:00-16:00
Samojlik Tomasz Wydawnictwo MEDIA RODZINA Pawilon 7, st. 1 13:00-14:00
Siembieda Maciej Wydawnictwo AGORA pawilon 7, Salon Autorski (parter) 12:00-13:00
Skąpski Rafał Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala A 11:00-12:00
Sokalska Anna Silver Dystrybucja Pawilon 8, st. 14 11:00-12:00
Stelar Marek Wydawnictwo Filia Pawilon 7, st. 26 12:00-13:00
Stelmaszyk Agnieszka czytam.pl Pawilon 7, st.9 12:00-13:00
Strękowska-Zaremba Małgorzata Nasza Księgarnia Pawilon 7, st. 35 12:00-13:00
Strękowska-Zaremba Małgorzata Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala CD 14:15-15:15
Tyszka Agnieszka Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, st. 7 13:00-14:00
Urbanowicz Artur Wydawnictwo Vesper Pawilon 8, st. 46 17:00-18:00
Wachowiak Joanna Wydawnictwo Literatura Pawilon 8, st. 13 12:30-13:30
Widłak Wojciech Wydawnictwo MEDIA RODZINA Pawilon 7, st. 1 12:00-13:00
Wysocki Jakub Fundacja Duży Format Pawilon 8, st. 36 12.00
Zawadzki Dorian Wydawnictwo Replika Pawilon 7, st. 36 14:00-15:00
Żarski Przemysław Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 12:00-13:00
Żarski Przemysław Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 13:00-14:00
NIEDZIELA, 8 MARCA
Autor Organizator Miejsce Godzina
Arnold Thomas Wydawnictwo Vectra Pawilon 8, st. 21 10:00- 16:00
Bobak-Końcowa Małgorzata ANAGRAM Pawilon 8, st. 39,40 15:30-16:00
Bojarski Piotr Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 12:00-13:00
Bojarski Piotr Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 11:00-12:00
Bralczyk Jerzy Wydawnictwo AGORA Pawilon 8, st. 42 12:00
Bralczyk Jerzy Wydawnictwo AGORA pawilon 7, Salon Autorski (parter) 12:00-13:00
Brench Maciej Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 12:00-13:00
Buczak Mikołaj Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 12:00-13:00
Charytoniuk Elżbieta ANAGRAM Pawilon 8, st. 39,40 11:30-12:00
Cichowska Gabriela Kinderkulka Pawilon 7, st. 57 11:00-13:00
Dziurska Katarzyna Burda Media Polska Pawilon 8, st. 44 12:00-13:00
Fiedler Arkady Radosław Bernardinum Pawilon 7, st. 11 10:00-14:00
Genow Magdalena Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 13:00-14:00
Gibaszewski Krzysztof GISA 2 Pawilon 7, st. 73 10:00-16:00
Głowińska Anita Wydawnictwo MEDIA RODZINA Pawilon 7, st.9 12:00-14:00
Goluch Marta ANAGRAM Pawilon 8, st. 39,40 12:00-12:30
Gościański Henryk Oficyna Wydawnicza G&P Pawilon 8, st. 8 11:00-14:00
Grzędowicz Jarosław Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala CD 14:00-15:30
Guzowska Marta Nasza Księgarnia Pawilon 7, st. 35 12:30-13:30
Guzowska Marta Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala CD 11:00-12:00
Karczewski Jacek Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 15:00-16:00
Karczewski Jacek Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 13:30-15:00
Klunder Małgorzata Wydawnictwo Replika Pawilon 7, st. 36 12:00
Kmieć Joanna Wydawnictwo Akapit Press Pawilon 7, st. 7 13:00-14:00
Kołaczek Natalia Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 13:00-14:00
Kopeć Zbigniew Dom Wydawniczy Księży Młyn Pawilon 7, st. 13 12:00-13:00
Kruszewicz Andrzej MULTICO Oficyna Wydawnicza Pawilon 8, st. 18 11:00-13:00
Kurek Anna Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 12:00-13:00
Maciejewski Gabriel Klinika Języka Pawilon 7, st. 6 10:00-16:00
Marcolla Jolanta Wydawnictwo Jedyne Takie Pawilon 7, st. 44 10:00-16:00
Michta Aleksandra Wydawnictwo Poznańskie pawilon 8, Scena Grandy 12:00-13:00
Muszyńska-Chafitz Magdalena Literacka pawilon 7, Salon Autorski (parter) 13:30-15:00
Niziołek Andrzej Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, st. 34 12:00-13:00
Pertek-Koprowska Monika ANAGRAM Pawilon 8, st. 39,40 10:30-11:00
Piersa Krzysztof Wydawnictwo Jaguar Pawilon 8, st. 11 10:00-16:00
Prętnicki Karol Oficyna Wydawnicza G&P Pawilobn 8, st. 8 11:00-14:00
Skop Łukasz Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 8, st. 26 15:00-16:00
Skop Łukasz Wydawnictwo Poznańskie Pawilon 7, sala A 13:30-15:00
Suchanek Justyna Burda Media Polska Pawilon 7, sala GH 12:00-16:00
Swędrowska Małgorzata Wytwórnia Pawilon 8. st. 47 12:00
Urbanowicz Artur Wydawnictwo Vesper Pawilon 8, st. 46 10:00-15:30
Wicherkiewicz Joanna ANAGRAM Pawilon 8, st. 39,40 11:00-11:30
Wlekły Mirosław Wydawnictwo Miejskie Posnania Pawilon 7, sala CD 12:00-13:00
Wojciechowska-Danek Dorota Poławiacze Pereł Pawilon 8, st. 39, 40 12:30-13:30
Zięba Krzysztof MULTICO Oficyna Wydawnicza Pawilon 8, st. 18 13:00-15:00