Spotkania autorskie 2020
Zobacz kompletny harmonogram spotkań autorskich, które odbyły się w ramach Poznańskich Targów Książki 2020
Poznańskie Targi Książki 2020 to oprócz bogatej ekspozycji wystawców, spotkania z pisarzami. Zobacz program spotkań autorskich.
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku tutaj - bądź zawsze na bieżąco z informacjami.
Plan spotkań autorskich na Poznańskich Targach Książki 2020
Spotkania z pisarzami odbyły się na Scenie Grandy w pawilonie 8, w Salonie Autorskim w pawilonie 7, na scenie w Alei Lipowej, w salach konferencyjnych na antresoli pawilonu 7 oraz na stoiskach wystawców (mapa z numerami stoisk dostępna tutaj).
Harmonogram według scen i sal konferencyjnych znajduje się tutaj. Z kolei plan warsztatów i wydarzeń towarzyszących tutaj.
Zobacz harmonogram spotkań autorskich w formacie PDF
Alfabetyczny harmonogram spotkań autorskich
PIĄTEK, 6 MARCA | |||
Autor | Organizator | Miejsce | Godzina |
Arnold Thomas | Wydawnictwo Vectra | Pawilon 8, st. 21 | 10:00-18:00 |
Bartosik Joanna | Wytwórnia | Pawilon 8. st. 47 | 15:00 |
Bielawski Jakub | Wydawnictwo Vesper | Pawilon 8, st. 46 | 12:00-18:00 |
Czarkowska Iwona | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 14:00 |
Gościański Henryk | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilon 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Gibaszewski Krzysztof | GISA 2 | Pawilon 7, st. 73 | 10:00-18:00 |
Grabiańska Joanna | Wydawnictwo Miejskie Posnania | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 15:00-16:00 |
Jagiełło Joanna | Nasza Księgarnia | Pawilon 7, st. 35 | 11:00-12:00 |
Jagiełło Joanna | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 15:00-16:00 |
Jagiełło Joanna | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Janiszewski Boguś | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 13:00 |
Józefczyk Marta | Wydawnictwo BIS | Pawilon 7, sala F | 12:00-13:00 |
Kalisz Stanisław | Bernardinum | Pawilon 7, st. 11 | 10:00-14:00 |
Kiereś Emilia | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, st. 7 | 13:00-14:00 |
Kiereś Emilia | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, sala F | 12:00-13:00 |
Kochański Krzysztof | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 14:00-15:00 |
Kochański Krzysztof | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Kosmowska Barbara | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 14:00-15:00 |
Kosmowska Barbara | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Kur Małgorzata | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Kur Małgorzata | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 14:00 |
Lorek Maria | Fundacja Elementarz | Pawilon 7, st. 74 | 16:00-17:00 |
Lorek Maria | Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery | Pawilon 7, sala A | 14:15-15:00 |
Ludwa Agata | Fundacja Elementarz | Pawilon 7, st. 74 | 16:00-17:00 |
Maciejewski Gabriel | Klinika Języka | Pawilon 7, st. 6 | 10:00 - 18:00 |
Marcolla Jolanta | Wydawnictwo Jedyne Takie | Pawilon 7, st. 44 | 10:00-18:00 |
Martynkien Ewa | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 14:00-15:00 |
Martynkien Ewa | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Matera Ewa | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 15:00-16:00 |
Matyszczak Marta | pawilon 8, Scena Grandy | 16:00-17:00 | |
Matyszczak Marta | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 15:00 |
Nowaczyk Maria | Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery | Pawilon 7, sala A | 15:15-16:00 |
Orlińska Zuzanna | Nasza Księgarnia | Pawilon 7, st. 35 | 11:00-12:00 |
Orlińska Zuzanna | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 12:00-13:00 |
Orlińska Zuzanna | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Podbylska Magdalena | Wydawnictwo BIS | Pawilon 7, sala F | 10:30-11:30 |
Prętnicki Karol | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilon 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Ryrych Katarzyna | Nasza Księgarnia | Pawilon 7, st. 35 | 11:00-12:00 |
Ryrych Katarzyna | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 11:00-12:00 |
Ryrych Katarzyna | Wydawnictwo EZOP | Pawilon 7, st. 50 | 15:00-16:00 |
Ryrych Katarzyna | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Ryrych Katarzynę | Wydawnictwo Adamada | Pawilon 7, st. 45 | 12:00 |
Skiba Paweł | Bernardinum | Pawilon 7, st. 11 | 15:00-18:00 |
Skorwider Max | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 13:00 |
Szczygielski Marcin | IBBY | pawilon 8, Scena Grandy | 12:30-13:30 |
Wollman Lidia | Fundacja Elementarz | Pawilon 7, st. 74 | 16:00-17:00 |
Wollman Lidia | Fundacja Elementarz, Koalicja Sztuka Uczenia, Stowarzyszenie Łejery | Pawilon 7, sala A | 14:15-15:00 |
Zielińska Katarzyna | Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom | Pawilon 7, sala A | 13:00-14:00 |
Zielińska Katarzyna | Publicat | Pawilon 8, st. 5 | 14:00 |
SOBOTA, 7 MARCA | |||
Autor | Organizator | Miejsce | Godzina |
Arnold Thomas | Wydawnictwo Vectra | Pawilon 8, st. 21 | 15:00-18:00 |
Arnold Thomas | Wydawnictwo Vectra | Pawilon 8, st. 21 | 10:00-13:00 |
Bauer Ewa | Wydawnictwo Replika | Pawilon 7, st. 36 | 13:00-14:00 |
Bianek Klaudia | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 15:00-16:00 |
Bielawski Jakub | Wydawnictwo Vesper | Pawilon 8, st. 46 | 12:00-15:00 |
Bianek Klaudia | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 14:00-15:00 |
Bojarski Piotr | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, st. 34 | 13:00-14:00 |
Boratczuk Artur | JANKA | Pawilon 8, st nr 39,40 | 13:30-14:30 |
Budzisz Stasia | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 16:00-17:00 |
Budzisz Stasia | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala F | 15:00-16:00 |
Cornelius Jan (Skype) | Wydawnictwo Amaltea | Pawilon 7, sala E | 16:15-17:45 |
Cichowska Gabriela | Kinderkulka | Pawilon 7, st. 57 | 11:00-18:00 |
Ćwiek Jakub | Wydawnictwo Marginesy | Pawilon 8, st. 17 | 15:00 |
Ćwiek Jakub | pawilon 8, Scena Grandy | 14:00-15:00 | |
Ćwirlej Ryszard | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 14:00-15:00 |
Ćwirlej Ryszard | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 13:00-14:00 |
Dziubak Emilia | Wydawnictwo EZOP | Pawilon 7, st. 50 | 12:00-13:00 |
Fiedler Arkady Radosław | Bernardinum | Pawilon 7, st. 11 | 15:00-17:00 |
Formella Ewa | Wydawnictwo Replika | Pawilon 7, st. 36 | 12:00-13:00 |
Geppert Olga | HELION | Pawilon 7, st. 18 | 13:00 |
Gibaszewski | Krzysztof | Pawilon 7, st. 73 | 10:00-18:00 |
Gierak-Onoszko Joanna | Fundacja Instytut Reportażu | Pawilon 8, st. 10 | 13:00 |
Gierak-Onoszko Joanna | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala F | 12:00-13:00 |
Gitkiewicz Olga | Fundacja Instytut Reportażu | Pawilon 8, st. 10 | 17:00 |
Gitkiewicz Olga | Fundacja Instytut Reportażu | pawilon 8, Scena Grandy | 16:00-17:00 |
Gościański Henryk | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilon 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Grabowska Ałbena | Wydawnictwo Marginesy | Pawilon 8, st. 17 | 11:45 |
Grabowska Ałbena | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, st. 7 | 15:00-16:00 |
Grabowska Ałbena | Wydawnictwo Miejskie Posnania | pawilon 8, Scena Grandy | 12:00-13:00 |
Greń Hanna | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 14:00-15:00 |
Greń Hanna | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 13:00-14:00 |
Grubich Bartłomiej | Wydawnictwo Vesper | Pawilon 8, st. 46 | 10:00-11:30 |
Haner K.N. | HELION | Pawilon 7, st. 18 | 13:00-15:00 |
Jadowska Aneta | SQN | Pawilon 7, sala A | 12:15-13:15 |
Jadowska Aneta | pawilon 8, Scena Grandy | 14:00-15:00 | |
Jeziorowski Tadeusz | KARABELA | Pawilon 7, st. 15 | 12:00-14:00 |
Kiereś Emilia | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, st. 7 | 12:00-13:00 |
Komorowski Daniel | Wydawnictwo Replika | Pawilon 7, st. 36 | 15:00-16:00 |
Kopeć Zbigniew | Dom Wydawniczy Księży Młyn | Pawilon 7, st. 13 | 14:00-15:00 |
Kopeć Zbigniew | Księży Młyn | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 13:00-14:00 |
Kopiec Grzegorz | JANKA | Pawilon 8, st. 39,40 | 14:30-15:30 |
Krauze Monika | MULTICO Oficyna Wydawnicza | Pawilon 8, st. 18 | 11:00-13:00 |
Krauze Monika | czytam.pl | Pawilon 7, st. 9 | 13:15-14:15 |
Kruszewicz Andrzej | MULTICO Oficyna Wydawnicza | Pawilon 8, st. 18 | 13:00-15:00 |
Kubel Juliusz | Wydawnictwo MEDIA RODZINA | Pawilon 7, st. 1 | 11:00-12:00 |
Kulik Dariusz | SQN | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 16:00-17:00 |
Lingas-Łoniewska Agnieszka | Burda Media Polska | Pawilon 8, st. 44 | 13:30-15:00 |
Lis Agnieszka | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 13:00-14:00 |
Lis Agnieszka | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 14:00-15:00 |
Lussa Nina | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 13:30-14:30 |
Łukomski Grzegorz | Wydawnictwo LTW | Pawilon 7, st nr.16 | 13:00-14:30 |
Maciejewski Gabriel | Klinika Języka | Pawilon 7, st. 6 | 10:00 - 18:00 |
Majewska-Brown Nina | Burda Media Polska | Pawilon 8, st. 44 | 12:00-13:00 |
Małecki Robert | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 12:00-13:00 |
Małecki Robert | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 13:00-14:00 |
Marcolla Jolanta | Wydawnictwo Jedyne Takie | Pawilon 7, st. 44 | 10:00-18:00 |
Mechło Paulina | HELION | Pawilon 7, st. 18 | 12:00-13:00 |
Mortka Marcin | czytam.pl | Pawilon 7, st. 9 | 15:30-16:30 |
Moss Marcel | Wydawnictwo FILIA | Pawilon 7, st. 26 | 16:00 |
Moss Marcel | pawilon 8, Scena Grandy | 15:00-16:00 | |
Nowak Artur | Wydawnictwo AGORA | Pawilon 8, st. 42 | 15:00 |
Nowak Artur | Wydawnictwo AGORA | Pawilon 7, sala F | 14:00-15:00 |
Obirek Stanisław | Wydawnictwo AGORA | Pawilon 8, st. 42 | 15:00 |
Obirek Stanisław | Wydawnictwo AGORA | Pawilon 7, sala F | 14:00-15:00 |
Pindral Marek | Bernardinum | Pawilon 7, st. 11 | 11:00-14:00 |
Poliakov Oleh (Skype) | Wydawnictwo ANAGRAM | Pawilon 7, Salon Autorski | 14:00-15:00 |
Piersa Krzysztof | Wydawnictwo Jaguar | Pawilon 8, st. 11 | 12:00-18:00 |
Prętnicki Karol | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilobn 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Przybyłek Agata | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 15:00-16:00 |
Przybyłek Agata | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 14:00-15:00 |
Radomska Marta | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 13:00-14:00 |
Rausch Maja | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, st. 34 | 11:00-12:30 |
Reich Aldona | Wydawnictwo Vectra | Pawilon 8, st. 21 | 13:00-15:00 |
Romaniuk Agata | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 16:00-17:00 |
Romaniuk Agata | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala F | 15:00-16:00 |
Samojlik Tomasz | Wydawnictwo MEDIA RODZINA | Pawilon 7, st. 1 | 13:00-14:00 |
Siembieda Maciej | Wydawnictwo AGORA | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 12:00-13:00 |
Skąpski Rafał | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala A | 11:00-12:00 |
Sokalska Anna | Silver Dystrybucja | Pawilon 8, st. 14 | 11:00-12:00 |
Stelar Marek | Wydawnictwo Filia | Pawilon 7, st. 26 | 12:00-13:00 |
Stelmaszyk Agnieszka | czytam.pl | Pawilon 7, st.9 | 12:00-13:00 |
Strękowska-Zaremba Małgorzata | Nasza Księgarnia | Pawilon 7, st. 35 | 12:00-13:00 |
Strękowska-Zaremba Małgorzata | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala CD | 14:15-15:15 |
Tyszka Agnieszka | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, st. 7 | 13:00-14:00 |
Urbanowicz Artur | Wydawnictwo Vesper | Pawilon 8, st. 46 | 17:00-18:00 |
Wachowiak Joanna | Wydawnictwo Literatura | Pawilon 8, st. 13 | 12:30-13:30 |
Widłak Wojciech | Wydawnictwo MEDIA RODZINA | Pawilon 7, st. 1 | 12:00-13:00 |
Wysocki Jakub | Fundacja Duży Format | Pawilon 8, st. 36 | 12.00 |
Zawadzki Dorian | Wydawnictwo Replika | Pawilon 7, st. 36 | 14:00-15:00 |
Żarski Przemysław | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 12:00-13:00 |
Żarski Przemysław | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 13:00-14:00 |
NIEDZIELA, 8 MARCA | |||
Autor | Organizator | Miejsce | Godzina |
Arnold Thomas | Wydawnictwo Vectra | Pawilon 8, st. 21 | 10:00- 16:00 |
Bobak-Końcowa Małgorzata | ANAGRAM | Pawilon 8, st. 39,40 | 15:30-16:00 |
Bojarski Piotr | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 12:00-13:00 |
Bojarski Piotr | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 11:00-12:00 |
Bralczyk Jerzy | Wydawnictwo AGORA | Pawilon 8, st. 42 | 12:00 |
Bralczyk Jerzy | Wydawnictwo AGORA | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 12:00-13:00 |
Brench Maciej | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 12:00-13:00 |
Buczak Mikołaj | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 12:00-13:00 |
Charytoniuk Elżbieta | ANAGRAM | Pawilon 8, st. 39,40 | 11:30-12:00 |
Cichowska Gabriela | Kinderkulka | Pawilon 7, st. 57 | 11:00-13:00 |
Dziurska Katarzyna | Burda Media Polska | Pawilon 8, st. 44 | 12:00-13:00 |
Fiedler Arkady Radosław | Bernardinum | Pawilon 7, st. 11 | 10:00-14:00 |
Genow Magdalena | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 13:00-14:00 |
Gibaszewski Krzysztof | GISA 2 | Pawilon 7, st. 73 | 10:00-16:00 |
Głowińska Anita | Wydawnictwo MEDIA RODZINA | Pawilon 7, st.9 | 12:00-14:00 |
Goluch Marta | ANAGRAM | Pawilon 8, st. 39,40 | 12:00-12:30 |
Gościański Henryk | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilon 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Grzędowicz Jarosław | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala CD | 14:00-15:30 |
Guzowska Marta | Nasza Księgarnia | Pawilon 7, st. 35 | 12:30-13:30 |
Guzowska Marta | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala CD | 11:00-12:00 |
Karczewski Jacek | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 15:00-16:00 |
Karczewski Jacek | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 13:30-15:00 |
Klunder Małgorzata | Wydawnictwo Replika | Pawilon 7, st. 36 | 12:00 |
Kmieć Joanna | Wydawnictwo Akapit Press | Pawilon 7, st. 7 | 13:00-14:00 |
Kołaczek Natalia | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 13:00-14:00 |
Kopeć Zbigniew | Dom Wydawniczy Księży Młyn | Pawilon 7, st. 13 | 12:00-13:00 |
Kruszewicz Andrzej | MULTICO Oficyna Wydawnicza | Pawilon 8, st. 18 | 11:00-13:00 |
Kurek Anna | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 12:00-13:00 |
Maciejewski Gabriel | Klinika Języka | Pawilon 7, st. 6 | 10:00-16:00 |
Marcolla Jolanta | Wydawnictwo Jedyne Takie | Pawilon 7, st. 44 | 10:00-16:00 |
Michta Aleksandra | Wydawnictwo Poznańskie | pawilon 8, Scena Grandy | 12:00-13:00 |
Muszyńska-Chafitz Magdalena | Literacka | pawilon 7, Salon Autorski (parter) | 13:30-15:00 |
Niziołek Andrzej | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, st. 34 | 12:00-13:00 |
Pertek-Koprowska Monika | ANAGRAM | Pawilon 8, st. 39,40 | 10:30-11:00 |
Piersa Krzysztof | Wydawnictwo Jaguar | Pawilon 8, st. 11 | 10:00-16:00 |
Prętnicki Karol | Oficyna Wydawnicza G&P | Pawilobn 8, st. 8 | 11:00-14:00 |
Skop Łukasz | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 8, st. 26 | 15:00-16:00 |
Skop Łukasz | Wydawnictwo Poznańskie | Pawilon 7, sala A | 13:30-15:00 |
Suchanek Justyna | Burda Media Polska | Pawilon 7, sala GH | 12:00-16:00 |
Swędrowska Małgorzata | Wytwórnia | Pawilon 8. st. 47 | 12:00 |
Urbanowicz Artur | Wydawnictwo Vesper | Pawilon 8, st. 46 | 10:00-15:30 |
Wicherkiewicz Joanna | ANAGRAM | Pawilon 8, st. 39,40 | 11:00-11:30 |
Wlekły Mirosław | Wydawnictwo Miejskie Posnania | Pawilon 7, sala CD | 12:00-13:00 |
Wojciechowska-Danek Dorota | Poławiacze Pereł | Pawilon 8, st. 39, 40 | 12:30-13:30 |
Zięba Krzysztof | MULTICO Oficyna Wydawnicza | Pawilon 8, st. 18 | 13:00-15:00 |